Curem C4500 180x200

Naše cena: 27 990 Kč s DPH
Akce!Doprava zdarma
Výrobce:CUREM
Dostupnost:
do týdne

Matrace Curem C 4500 200x180 

+ Doprava Zdarma

OPTIMÁLNÍ TUHOST PRO KAŽDÉHO. PAMĚŤOVÉ PĚNY CUREMFOAM S INTELIGENTNÍ TECHNOLOGIÍ IQCOMFORT NASTAVÍ SVOJI TUHOST DLE HMOTNOSTI UŽIVATELE

7 cm SUPER-SOFT VISCO 50 kg/m3  vrstva super jemné paměťové pěny CuremfoamTM dokresluje komfort, uvolní stresem napjaté svalstvo i mysl.

7 cm SUPER-VOLUME VISCO 85 kg/m3 Vrstva paměťové pěny vysokého objemu CuremfoamTModlehčuje a podpírá, přináší pocit stavu „beztíže“.

11 cm BASEMASTER CUREMFOAMTM Zónové jádro, za studena formovaná pěna CuremfoamTM dodává matraci odrazovou pružnost, vzdušnost a přirozenou tuhost.

CUREM GALAXY PRATELNÝ POTAH (60 °C) Funkční dvojdílný potah ze směsi viskózy a polyesteru. Pratelný na 60 °C (jemnost, antibakteriální vlastnosti, pevnost, snadná manipulace a údržba). Potah je neprošitý, napomáhá tak jádru matrace dokonale kopírovat křivky těla - dochází k „ultimátnímu přenosu pohodlí z matrace na tělo“.

Záruka 10 let

Tuhoststředně tvrdá/tvrdá

Snímatelný potah

Přizpůsobivá Visco pěna - Visco pěna (známá také jako líná pěna nebo termopěna) optimalizuje svoji tuhost dle absorbovaného tepla a zaručuje výborné přizpůsobení matrace při všech polohách těla = komfort + maximální ortopedické vlastnosti. Je charakteristická svým efektem vracení se do původní polohy

Výška matrace 25 cm

Nosnost do 130 Kg

Líná pěna Curemfoam- Chráněný materiál značky Curem. Speciální líné pěny vysoké objemové hustoty nejvyšší kvality. Používají se výhradně v matracích Curem. Navozují efekt podobný stavu beztíže. Vynikající podpora páteře. Pro nejvyšší dosažitelný komfort spánku vždy hledejte ochrannou známku Curemfoam

Prodyšné

matrace je vhodná pro alergiky

Technologie Curem - Matrace Curem vznikají speciální technologií nástřiku pěny. Tento zůsob výroby vysokoobjemových viscoelastických pěn pomáhá při ulehnutí na matraci navozovat tělu velice příjemný pocit "stavu beztíže". Kombinace různých tuhostí a typů pěn Curemfoam umožnuje při ležení na matracích Curem docílit nejvyšší možné stability páteře při všech režimech spánku (na zádech, na boku, ...) i při pouhé relaxaci. Všechny zony matrace efektivně vyrovavnávají tlak vyvolávaný jednotlivými partiemi lidského těla. Matrace Curem nabízejí skutečný odpočinek pro Vaše tělo i Vaši mysl.

 

Filozofie Curem - Špičková technologie do Vaši ložnice. Koncept matrací Curem se opírá o poznatky z technologií letu do vesmíru. Pěny Curemfoam (vysokoobjemové Visco pěny a pružné pěny s otevřenou buněčnou strukturou ) mají jedinečné odlehčující vlastnosti, která umožnují hluboký a klidný spánek. Vyrábíme matrace pro nejvyšší možný komfort spánku s maximálními ortopedickými vlastnostmi. Vyzkoušejte, jak matrace Curem odlehčí při spánku Vaše tělo, uleví kloubům, zádovému svalstvu a přinesou Vám nezapomenutelně hluboký relaxační spánek.

Splátky CETELEM

Výše úvěru:27 990 Kč
Typ úvěru:
Výše splátek:
Typ pojištění:
Vypočítat

Vyhledávání Vyhledat
Copyright © 2000 - 2018 sobchody.cz. Všechna práva vyhrazena.